tri.jpg

Martin Holec            

Divadlo
Divadlo Hybernia

Ferda Mravenec (2017) - brouk policajt
Sněhurka a sedm závodníků (2013) - Smíšek

Divadlo Josefa Kajetána Tyla
Zvonokosy (2016) - Jindra
Kdyby tisíc klarinetů (2016) - voják Hubert

Televize
V deseti letech získal první větší roli v televizi, a to v televizních povídkách TRAPASY, které režíroval Zdeněk Zelenka. Zde si zahrál s Jiřinou Bohdalovou a Janem Budařem. Od té doby se v televizi mnohokrát objevil (např. pořad Hřiště 7 nebo francouzský televizní film Paní z Izieu), nejčastěji ho však můžeme vidět v různých českých seriálech.

Seriály
To nevymyslíš
Ulice
Vyprávěj
Ordinace v růžové zahradě - Marek Barna

Moderování a koncerty
Moderuje různé koncerty a společenské akce (v divadle Semafor, O2 Aréna).
-----------------------------------------------
Spolu se spolužáky účinkoval v ročníkových představeních Broadway plná muzikálů (2011, režie: Libor Vaculík)
a Chorus Line (2013-2015, režie Yvona Balašová), které se konaly v Divadle Broadway. Mezi další školní projekty, v nichž účinkoval, patří Krysař a Ženitba.

Divadlo a zpěv

V pěti letech začal účinkovat v ochotnickém souboru v Deštné.
V té době začal navštěvovat ZUŠ – dramatický obor, klavír a zpěv. Několik let pravidelně jezdil na Letní hereckou školu, kde postupně prohluboval své umělecké dovednosti.
Během studií na gymnáziu v Jindřichově Hradci začal hrát v dramatickém souboru zdejší základní umělecké školy. Zde hrál mj. ve Zkrocení zlé ženy od Williama Shakespeara.

Vzdělání

Studoval Gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. V roce 2010 začal studovat v Praze na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka muzikálové herectví.

Zde, po šesti letech studia - v roce 2016, úspěšně absolvoval. Na konzervatoři chodil na herecké semináře s Jozefem Bednárikem

Joomla templates by Joomlashine