kt.jpg

Denisa Šubrtová            

Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni
Zvonokosy (2016) - Dívčí sbor
Bonnie a Clyde (2016) - Tanečnice

Divadlo Semafor
“2116“ - Delaus Arnold/Water Lily
V pražském divadle Semafor se na konci srpna a na začátku září roku 2016 odehrálo 12 exkluzivních představení tohoto muzikálu Raye Bradburyho a Steva Josephsona.

Městské divadlo v Jablonci nad Nisou
Filmový Fanda (2009-2012) - Lenka

Původní český muzikál, který napsala a nastudovala ZUŠ Jablonec nad Nisou ve spolupráci s Městským divadlem v Jablonci nad Nisou. Inscenace poté hostovala i v Divadle F. X. Šaldy v Liberci.

Vzdělání

Vystudovala Základní školu v Josefově dole a Gymnázium
U Balvanu v Jablonci nad Nisou. Po maturitě, v roce 2012, nastoupila do 3. ročníku oboru Muzikálové herectví na Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze. Zde v roce 2016 úspěšně absolvovala.

Divadlo a zpěv

Sólovému zpěvu se věnuje od dětství – od roku 2000 ho celkem 12 let studovala v ZUŠ v Jablonci nad Nisou. Zde byla také osm let členkou sboru Iuventus gaude. Kromě zpěvu se v ZUŠ učila hru na flétnu a saxofon a studovala také taneční obor. Od roku 2016 v ZUŠ Jablonec nad Nisou sólový zpěv vyučuje. Už během studií na konzervatoři začala externě účinkovat v muzikálových inscenacích v Divadle J. K. Tyla v Plzni, kde hostuje do současnosti.

Spolu se spolužáky účinkovala v ročníkovém představení
Chorus Line (2014-2015, režie: Denisa Nová), které se konalo v Divadle Broadway a v němž si zahrála roli Beatrice Bensonové. Od prosince 2016 účinkuje s orchestrem Ladislava Bareše. V minulosti spolupracovala také s bigbandem Milana Svobody.

Joomla templates by Joomlashine