G4A0832.jpg

Andrea Hauer            

Divadlo Hybernia
Alenka v kraji zázraků (2016) - Kočka Šklíba

Divadlo Na Fidlovačce
Šumař na střeše (2012) - Šprince

Vzdělání

V roce 2010 začala studovat na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka obor Muzikálové herectví. Zde po šesti letech studia, v roce 2016, úspěšně absolvovala.
Na konzervatoři chodila na herecké semináře s Jozefem Bednárikem.
Spolu se spolužáky účinkovala v ročníkových představeních Broadway plná muzikálů (2011, režie: Libor Vaculík) a Chorus Line (2013-2015, režie Yvona Balašová), které se konaly v Divadle Broadway.

Divadlo a zpěv

Zpěvu se věnuje od osmi let. Je vítězkou několika celorepublikových pěveckých soutěží (např. Česko zpívá, Karlovarský hlas, Slavíci ve školní lavici v Brně aj.) a finalistkou Czechtalent Zlín. V roce 2006 byla hostem pořadu Uvolněte se, prosím, kde si zazpívala s Davidem Krausem. Je laureátkou ceny Zlatý oříšek, kterou získala za své pěvecké dovednosti.

V roce 2007 získala za své pěvecké dovednosti cenu Zlatý oříšek. Vyvrcholení této soutěže je tradičně zakončeno televizním a rozhlasovým finále, které každoročně na Nový rok vysílají Česká televize a Český rozhlas. Poté navázala spolupráci s několika televizními pořady, např.: Hřiště 7 s Martinem Dejdarem.

Joomla templates by Joomlashine