JÁ PŮJDU DÁL v tisku!

V pondělí 22. června vyšel v Plzeňském, Klatovském, Domažlickém, Tachovském, Rokycanském, Chebském, Sokolovském a Karlovarském deníku rozhovor s Richardem Pekárkem, kde se mj. píše i od III. ročníku galakoncertu Já půjdu dál! Děkujeme za něj Mirce Tolarové. 

>> PLZENSKY.DENIK.CZ <<

Předprodej vstupenek zahájen!

Máte rádi aprílové vtípky? My moc!
Vězte, že tohle ale myslíme naprosto vážně – právě byl spuštěn předprodej vstupenek na již III. ročník galakoncertu JÁ PŮJDU DÁL! s živým orchestrem!
S tím zároveň představujeme novinku letošního ročníku, kterou bude visuté molo do hlediště, abychom Vám mohli být všem na dosah!
Neváhejte a kupte si nejlepší místa v sále právě teď!

Cenové kategorie:
DIAMOND – 333,- (obsahuje skleničku Bohemia Sekt a malý dárek)
GOLD – 269,-
SILVER – 199,-

Vstupenky na III. ročník galakoncertu Já půjdu dál jsou v předprodeji k dispozici v pokladně Branického divadla a v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a www.ticketstream.cz

Oficiální plakát

 Představujeme Vám oficiální plakát III. ročníku galakoncertu JÁ PŮJDU DÁL:

honzaandrea1.jpg

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY


Každý ročník našeho galakoncertu se snažíme nějak vylepšit, ozvláštnit, přijít s něčím novým, a to ať už se jedná o dramaturgii, složení scénických a jevištních prvků nebo třeba o kapelu. Jednou z velkých novinek týkajících se III. ročníku galakoncertu Já půjdu dál jsou právě tyto webové stránky. Kromě těchto stránek budeme samozřejmě opět sdílet různé informace a nejčerstvější novinky o našem koncertu i na facebookové stránce Já půjdu dál. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na viděnou v sobotu 17. 6. 2017 ve 20:00 hod. v Branickém divadle.

Joomla templates by Joomlashine